NepřihlášenKSP fórum
Fórum Hlavní stránka Nápověda Hledat Přihlásit
Nahoru Téma Historie / Podzimní soustředění 2012 / Možnost mše
- - Od Vojtěch Sejkora (Org) Dne 19. 08. 2012 19:21
Chtěl jsem se zeptat, zda-li bude šance stihnout mši cca v 5 hodin na vesmíru (to bych si dokázal zjistit, v kolik tam bude) v sobotu, případně bude-li možné jít na mši v neděli a ta je tuším od půl desáté v Deštném.

A přesně toto je důvod, proč se mi minulé soustředko líbilo, že začínalo v neděli a ne už v sobotu :-(
Nadřazený - - Od Jiří Setnička (Org) Dne 20. 08. 2012 00:42
Ahoj,
s tou sobotou si nejsem příliš jist, pokud na sobotní mši přímo netrváš, asi bude lepší zůstat s ostatními účastníky na zahájení programu.

S nedělní mší nemáme problém. Přijdeš pouze o dopolední přednášky. Do Deštného jsou to zhruba 4km chůze. Další alternativou je kostel, který se nachází asi 1km jižně od objektu na křížení cest u Šedivin, ale nevím jestli je v provozu a jestli se zde slouží nedělní mše. Věřím, že potřebné údaje si asi dokážeš zjistit lépe, nežli já :)
Nadřazený - - Od Vojtěch Sejkora (Org) Dne 20. 08. 2012 12:45
pokud mi je známo, tak jedině na Vesmíru případně v Deštném v kostele naproti národnímu domu jsou mše (a známo by mi to mělo být, protože tam tak 5x za rok jezdím) takže ten kostel 1km je nejspíš napoužíván, ale pokud mi dáš informace, kde je tne objekt (protože to vážně ještě nevím, na maps.google.cz jsem nenašel nic takového) tak se můžu zeptat místního faráře :-) a ten to určitě bude vědět
Nadřazený - - Od Jiří Setnička (Org) Dne 20. 08. 2012 13:36
Ahoj,

chata Radost je tady: http://goo.gl/maps/jRfjX a ten zmiňovaný kostelík je po silnici na jih k nejbližšímu osídlení (kříží se tam cesta do Šedivin). Vypadá jako skutečně malý vesnický kostelík, ale třeba se tam mše konají :)
Nadřazený - - Od Vojtěch Sejkora (Org) Dne 20. 08. 2012 19:59
aha díky

tak já se zeptám
Nadřazený - - Od Dominik Macháček (Org) Dne 03. 09. 2012 14:00
Čau,
už ses ptal? Co jsi zjistil?
Nadřazený - - Od Vojtěch Sejkora (Org) Dne 03. 09. 2012 16:27
ptal jsme se z jistil jsem, že mše je od 9:30, ale ne v deštném, ale až v kostele Pany Marie na Dříši, vím kudy se tam jde, ale je to ještě minimálně o půl hodiny dál jak do deštného... tzn. vycházet tak kolem 7:30-7:45 pro jistotu, abychom to odbře stihali... a nikde jinde se mše nedoká (tedy koná, ale až v Bystrém a pak Dobrušce)
Nadřazený - - Od Dominik Macháček (Org) Dne 03. 09. 2012 21:30
Dobře, díky. Pudu taky.
Nadřazený - Od Vojtěch Sejkora (Org) Dne 03. 09. 2012 23:04
myslím že nás asi půjde víc... tak se domluvíme v sobotu na místě kdo všechno by šel... a půjdeme pospolu jako grupa :-) to bude mít p. Tomáš Hofman radost :-)
Nahoru Téma Historie / Podzimní soustředění 2012 / Možnost mše