Výsledková listina čtvrté série třicátého prvního ročníku KSP

Upozornění: výsledková listina není finální, neboť v ní ještě nejsou body za čtvrtý díl seriálu.

školaročníksérií4-14-24-34-44-54-6sériecelkem
0.    1011812121560,0240,0
1.Jiří KalvodaGJarošeBO24101181212?53,0229,2
2.Jiří KvapilGTomkovaOL190108712?38,0178,3
3.Petr BudaiG JGJ PH242,5 8 9?23,2175,7
4.Jan ProvazníkGVoděraPH3410108 4?35,2167,3
5.Daniel SkýpalaGTomkovaOL11210108 10?37,7164,1
6.Ondřej JamelskýG Cheb13      0,0155,4
7.Dalibor KramářG BO-Řeč44      0,0152,1
8.Lucie VomelováGŠpitálsPH354 824?23,9149,4
9.Daniel KurekGTomkovaOL3410652 ?28,7145,5
10.Vladimír ChudýG Chrudim29868 4?28,0143,6
11.Petr KolářGMilevsko34103825 34,7143,0
12.Jan PiroutekGŠpitálsPH352,54860?26,6137,8
13.Vojtěch ŽákGŠpitálsPH3510 8  ?18,0135,8
14.David KlementGNAlejíPH36      0,0132,2
15.Jiří ŠádaGVoděraPH34  8  ?8,0131,3
16.Petr ZahradníkGaSOŠ ÚL46      0,0128,6
17.Jakub KomárekGUHradiště49  8   8,0126,2
18.Kristýna PetrlíkováVOŠJičín144108   24,9114,2
19.Tomáš ČernýGArabskáPH361 3  ?6,0113,8
20.Martin ZimenGJMasarJI44      0,090,3
21.Václav PavlíčekSPSEPard31610    ?10,083,5
22.Lucia KrajčoviechováGJHroncaBA35  8   8,077,1
23.Daniel OravecGVaršŽilina42      0,065,7
24.Ondřej GonzorG Brandýs212      0,064,6
25.Michal KodadSPŠSmíchov315      0,062,1
26.Matěj KripnerGEBenešeKL48      0,056,2
27.Josef MinaříkGJarošeBO44      0,054,3
28.Janek HlavatýGJirsíkaČB02      0,053,4
29.Jakub PánekSPŠERožnov42      0,043,9
30.Daniil BarabashevGNadKavaPH32      0,042,7
31.Tomáš SlámaGTurnov41      0,040,6
32.Jan KaiferGKepleraPH3129,5118   28,440,4
33.František KmječStOlavVGS310      0,039,8
34.Jindřich DítěVOSPŠŽďár34      0,037,8
35.Marek ČernochGFPValMez31      0,031,5
36.Ondřej SladkýGMikulášPL2110434  30,530,5
37.Jakub ProfotaGŘíč41      0,030,3
38.Vít SkalickýGPísnickáPH18  5   5,729,0
39.Vojtěch BřezinaGCoubTábor23      0,025,6
40.Jáchym MiervaBiGy Žďár24      0,023,7
41.Martin MillerGVoděraPH43      0,023,0
42.Jakub ŠťastnýG BO-Řeč41      0,022,8
43.Martin HubataGMikulášPL31      0,022,2
44.Ondra MüllerGTurnov22      0,022,0
45.Robert GemrotGKomHavíř2110   11 21,821,8
46.Linda KimrováGEvolutionJM31      0,021,2
47.Matěj VolfGCoubTábor11      0,019,7
48.Filip HejsekGPísnickáPH22      0,012,0
49.Patrik VácalSPŠEPlzeň21      0,09,5
50.Ondřej BlehaGBNěmcovHK43      0,09,0
51.–54.Ondřej DanišGFPValMez41      0,08,0
 Kristýna ProkopováGJosBožČT31      0,08,0
 Petr ŠejvlSPŠPísek41      0,08,0
 Roman ŠípSPŠPísek41      0,08,0
55.Anna HollmannováGSRandyJN25      0,07,8
56.–62.Robert JaworskiGÚstavníPH11      0,07,6
 Vojtěch JedličkaGCoubTábor21      0,07,6
 Petr KhartskhaevPORGPha21      0,07,6
 David KrásnýSPŠEPlzeň21      0,07,6
 Petr MacháčekGTýnNVlt31      0,07,6
 Jan NajmanSPSEPard21      0,07,6
 Jakub VybiralGLovosice21      0,07,6
63.Tomáš VeseckýSSŠVTPraha214     7,17,1
64.Marie KalouskováGNAlejíPH32      0,06,8
65.–66.Vít GardoňGPří31      0,05,5
 Ondřej ChlubnaGOrlová21      0,05,5
67.–69.Matyáš BoháčekZŠKladskáPH11      0,04,7
 Tomáš PelákSŠkybernHK31      0,04,7
 Matej StrakaSPŠEPrešov41      0,04,7
70.Ondřej CachSPSEPard32      0,04,4
71.Vojtěch CrhaGČeskoliPH41      0,04,1
72.Martin HavelkaGym Třeboň111     2,52,5