NepřihlášenKSP fórum
Fórum Hlavní stránka Nápověda Hledat Přihlásit
Nahoru Téma KSP / CodEx / uzávěrka kodexu
- - Od Vojtěch Sejkora (Org) Dne 24. 10. 2011 14:27
Nebyla náhodou vždycky o den déle? zrovna si myslím, že jsem už vymyslel správné řešení, a pak se dozvím, že je po termínu:(
Nadřazený - - Od Jan Maria Matějka (Org) Dne 24. 10. 2011 14:31

> Nebyla náhodou vždycky o den déle? zrovna si myslím, že jsem už vymyslel správné řešení, a pak se dozvím, že je po termínu:(

Poslední asi dva roky je v pondělí v 8:00.
Nadřazený - - Od Manipulující Martin B. (Org) Dne 24. 10. 2011 14:40
Nene, Vojta ma pravdu. Uz v dobach, co CodExove ulohy zadaval Bobrik, byl termin prakticke ulohy tak o 16-24 hodin posunuty (treba z 8:00 na 23:59), protoze opravovani "jde samo", zatimco na rucni opravovani bylo treba vyhradit casu vic. Jako mala ulitba resitelum. Nicmene zalezi to na zadavateli ulohy.
Nadřazený - - Od Jan Maria Matějka (Org) Dne 24. 10. 2011 14:45

> Nene, Vojta ma pravdu. Uz v dobach, co CodExove ulohy zadaval Bobrik, byl termin prakticke ulohy tak o 16-24 hodin posunuty (treba z 8:00 na 23:59), protoze opravovani "jde samo", zatimco na rucni opravovani bylo treba vyhradit casu vic. Jako mala ulitba resitelum. Nicmene zalezi to na zadavateli ulohy.

V těch dobách ale byla i uzávěrka celé série ve 23:59 ... a co si
pamatuju, tak od té doby, co jsme ji přesunuli na 8:00, tak se úlohy
v CodExu obvykle zadávají se stejným deadlinem ... aspoň u těch úloh, co
jsem viděl, to tak bylo.
Nadřazený - - Od Manipulující Martin B. (Org) Dne 24. 10. 2011 14:49
No vsak kdyz byl deadline v 23:59, tak to B. posunul treba na dalsi den v 23:59. :o) A koneckoncu ja taky.

Jo a ani jedna uloha lonskeho rocniku to v 8:00 nemela. V tom predlonskem byly tri na 8:00, ale nejsem si jist, jestli to bylo ten den nebo dalsi den.
Nadřazený - - Od Jan Maria Matějka (Org) Dne 24. 10. 2011 14:53

> No vsak kdyz byl deadline v 23:59, tak to B. posunul treba na dalsi den v 23:59. :o) A koneckoncu ja taky.
>
> Jo a ani jedna uloha lonskeho rocniku to v 8:00 nemela. V tom predlonskem byly tri na 8:00, ale nejsem si jist, jestli to bylo ten den nebo dalsi den.

Jo takhle. A neodporujeme si tedy, když říkáme, že uzávěrka je v 8:00?
Já bych to radši měl všechno v těch 8:00 ... už i to protahování
uzávěrky arény mi přijde divné.
Nadřazený - - Od Manipulující Martin B. (Org) Dne 24. 10. 2011 14:57
Tak nikdo si na to prodlouzeni terminu nestezoval, az ted na opacny jev. :o) Plus to bylo takove vlidne gesto pro resitele, kteri resi na posledni chvili. Kdyz uz tedy jsme na foru, tak se nabizi se zeptat resitelu, co jim prijde lepsi... :o)

Mne osobne to je samozrejme oboje jedno, a CodExu take.
Nadřazený - Od Vojtěch Sejkora (Org) Dne 24. 10. 2011 20:40
ano minulý rok to bylo určo často posunuto na 8 hodin dalšího dne... ale moje chyba, že jsem si to nevšiml předtím:(

stejně to jde ještě odevzdat ne? sice bez bodů, ale jde :-)
Nahoru Téma KSP / CodEx / uzávěrka kodexu