NepřihlášenKSP fórum
Fórum Hlavní stránka Nápověda Hledat Přihlásit
Nahoru Téma KSP / CodEx / 25-5-6: Dělení dortu
- - Od RiHL (Org) Dne 18. 05. 2013 22:14 Upraveno 18. 05. 2013 22:32
Ahoj,
co znamená, když mám z Testu 1 pouze 75 bodů? Že je to pomalé? Že jsem se "skoro trefil" ke správnému výsledku?
V CodExu je to respektive takto:
Test 1... <init> <run> <filter> <check> OK:OK (75 points)
Díky, RiHL
Nadřazený - - Od Vojtěch Sejkora (Org) Dne 18. 05. 2013 22:23
pokud ti to napíše OK, tak ti to přidělí setiny bodu, podle obtížnosti tohoto vstupu

ale obvykle se dostává 100

jen jsem toto neřešil, tak nevím jestli to funguje stejně jako normální codexovky
Nadřazený - - Od RiHL (Org) Dne 18. 05. 2013 22:35
Ok. Takže CodEx to rozděluje na prošlo/neprošlo a buď nepřidělí nic, nebo všechno, což je konkrétně u Testu 1 75b?
Já jen, že jsem za svou krátkou zkušenost s CodExem vždy na všech vstupech dostal 100b, tak mi to přišlo divný..
Nadřazený - Od Lukáš "Folwar" (Org) Dne 18. 05. 2013 22:44
Ahoj, je to přesně jak říkáš.  :) Prošlo/neprošlo a 75 bodů je maximum pro první 4 vstupy. (Pro zbývající je to 100.)

Lukáš "Folwar"
Nadřazený - Od Tomáš Maleček (Org) Dne 18. 05. 2013 22:53
Ahoj.

CodEx jde nastavit dost různě. Záleží na autorovi úlohy, jak body mezi testy rozdělí.

Test buď seběhne nebo ne. Pokud seběhne, znamená to, že program se vešel do časového i paměťového limitu, neprovedl žádnou nekorektní věc, kvůli které by ho systém musel zabít (třeba přístup k nealokované paměti, dereferencování NULL, …), a vygeneroval správný výstup. Za takový test dostaneš body. Pokud kteroukoliv z podmínek program poruší, body za něj nedostaneš a v záznamu je vidět, která z možností nastala.

Podrobnosti k záznamu o vyhodnocení najdeš v příloze A uživatelské příručky CodExu. Tu si můžeš stáhnout ze stránky, která se ti ukáže hned po přihlášení do CodExu.

Pěkný večer.

Palec
Nahoru Téma KSP / CodEx / 25-5-6: Dělení dortu