Výsledková listina druhé série třicátého čtvrtého ročníku KSP

Bonusové úlohy označené „X“ mají svou vlastní výsledkovou listinu a nepočítají se do normálního bodování ročníku.

školaročníksérií2-12-22-32-42-S2-X1sérieKSP-Xcelkem
0.    9101214151060,026,0120,0
1.Benjamin SwartMensaG3298121416859,024,5115,0
2.Daniel SkýpalaGTomkovaOL422910121416 61,08,0112,5
3.Robert JaworskiGÚstavníPH4991081517259,06,0108,0
4.Lukáš TomoszekGTři43981212,514,9 56,44,0101,4
5.Jakub OndroušekGTomkovaOL2798 1315 45,00,094,0
6.Adam KolníkSSŠVTPraha3798 1415,5 46,58,084,0
7.Jan KotovskýGPísnickáPH389895,515 46,50,083,5
8.Jáchym KoubaGJŠkodyPŘ2268103,515 42,54,082,5
9.Lukáš VeškrnaGKepleraPH4798 715 39,00,075,5
10.Prokop RandáčekGFXŠaldyLI38688 13,5 35,50,070,0
11.Ján PlachýG VBN Prie429107   26,04,058,5
12.Vít SkalickýGPísnickáPH4214   15 19,00,056,0
13.David KolářGJírovcČB329 81412,5 43,50,055,5
14.Petr ŠíchoGKepleraPH4499  15 33,00,055,0
15.Jan SlívaMensaG129312   24,00,551,5
16.Vladimír SklenárGTerVans226  314 23,04,051,0
17.Viktor ČíhalSPŠSmíchov229891,5  27,50,049,5
18.Jakub MikešGJŠkodyPŘ42    15,5 15,50,046,5
19.Richard TichýSG Kladno02948   21,00,546,0
20.–21.Patrik HermanGTomkovaOL3890 3  12,00,044,5
 Jiří KvapilGTomkovaOL420      0,00,044,5
22.Jan ČernohorskýG Brandýs439 5 15 29,00,044,0
23.Eliška MacákováCENADA BA24      0,00,043,5
24.Kryštof MaxeraGJírovcČB1498 1  18,00,042,0
25.Alex MichaudGJírovcČB3293213  27,00,538,0
26.–27.Matúš DuchyňaGGrössBA324  0  4,00,026,0
 Nikolay FomichevSSŠVTPraha322   9 11,00,026,0
28.–29.Vojtěch Lančarič???31987   24,00,024,0
 Daniel ŠoltýsGTřeKošice452     2,00,024,0
30.Martin BellušGGrössBA31      0,00,022,0
31.Jonáš DejG Wicht31      0,00,018,0
32.Jakub ŠvojgrGČeskáČB3168    14,00,014,0
33.–36.Adam KučaPORG Krč42 2   12,01,012,0
 Michal PavlíčekMendelGOP42      0,00,012,0
 Matúš PúllGZborovPH21      0,00,012,0
 Ondřej SkácelGTomkovaOL36      0,00,012,0
37.Vojtěch FrancGArabskáPH21      0,00,011,0
38.Pavel JordánGPOA Znojmo33      0,00,010,0
39.–40.Veronika JůzkováMensaG450     0,00,09,0
 Ivan TrenčanskýGLSáru319     9,00,09,0
41.–42.Martin FofMendelGOP41      0,00,08,0
 Jakub KopčilGMikulášPL31      0,00,08,0
43.Marek MaškarinecSPŠEMasLI114     4,00,04,0
44.Jan ŠuráňGZborovPH41   3  3,00,03,0