Výsledková listina čtvrté série třicátého čtvrtého ročníku KSP

Bonusové úlohy označené „X“ mají svou vlastní výsledkovou listinu a nepočítají se do normálního bodování ročníku.

školaročníksérií4-14-24-34-44-SsérieKSP-Xcelkem
0.    91011151560,036,0240,0
1.Benjamin SwartMensaG34910111517,562,534,5237,0
2.Daniel SkýpalaGTomkovaOL42491011151762,012,0234,5
3.Robert JaworskiGÚstavníPH41191011151762,016,0219,5
4.Jakub OndroušekGTomkovaOL2991011815,553,50,0179,5
5.Jáchym KoubaGJŠkodyPŘ2491011714,551,54,0176,0
6.David KolářGJírovcČB34910111514,559,50,0159,5
7.Lukáš TomoszekGTři44     0,04,0136,4
8.Jan SlívaMensaG149101115 45,00,5130,5
9.Adam KolníkSSŠVTPraha39    77,08,0122,5
10.Jan KotovskýGPísnickáPH39     0,00,0120,5
11.Lukáš VeškrnaGKepleraPH49910   19,00,0115,5
12.Viktor ČíhalSPŠSmíchov24910118 38,00,0111,5
13.Patrik ČíhalSŠKKamPard23910111213,555,50,0110,0
14.Alex Olivier MichaudGJírovcČB34910119 39,00,5109,0
15.Vladimír SklenárGTerVans24172 5,515,54,089,5
16.Vojtěch LančaričSPŠG Třebešín333101114 38,00,088,0
17.Prokop RandáčekGFXŠaldyLI39     0,00,080,0
18.Ján PlachýG VBN Prie449    9,04,077,5
19.Vít SkalickýGPísnickáPH422     0,00,077,0
20.Richard TichýSG Kladno03     0,00,569,0
21.Kryštof MaxeraGJírovcČB15     0,00,060,0
22.Jan ČernohorskýG Brandýs44     0,00,059,5
23.Petr ŠíchoGKepleraPH44     0,00,055,0
24.Jakub MikešGJŠkodyPŘ43     0,00,054,5
25.–26.Patrik HermanGTomkovaOL38     0,00,044,5
 Jiří KvapilGTomkovaOL420     0,00,044,5
27.Eliška MacákováCENADA BA24     0,00,043,5
28.Adam KučaPORG Krč43     0,01,042,0
29.Matúš DuchyňaGGrössBA33     0,00,036,0
30.Ivan TrenčanskýGLSáru339    9,00,033,0
31.Daniel ŠoltýsGTřeKošice46     0,00,032,0
32.Jonáš DejG Wicht32  11  11,00,029,0
33.Nikolay FomichevSSŠVTPraha32     0,00,026,0
34.Veronika JůzkováMensaG46     0,00,023,0
35.–36.Martin BellušGGrössBA31     0,00,022,0
 Filip SivičekGTimLučen31     0,00,022,0
37.–38.Petr HladíkGMikulášPL44     0,00,021,0
 Bobur ToshtemirovGMikulášPL32     0,00,021,0
39.Zuzana AubrechtováGHeyrovPH329    9,00,019,0
40.–42.Honza KocourekParkLane21     0,00,018,0
 Karel ProcházkaGPBystrica417 11  18,00,018,0
 Matúš PúllGZborovPH22     0,00,018,0
43.Jakub ŠvojgrGČeskáČB31     0,00,014,0
44.–45.Michal PavlíčekMendelGOP42     0,00,012,0
 Ondřej SkácelGTomkovaOL36     0,00,012,0
46.–50.Michal BernatGZborovPH21     0,00,011,0
 Daniel CulliverGZborovPH21  11  11,00,011,0
 Vojtěch FrancGArabskáPH21     0,00,011,0
 Matouš MištaGTomkovaOL11     0,00,011,0
 Filip NeubauerAkademGPH21     0,00,011,0
51.Pavel JordánGPOA Znojmo33     0,00,010,0
52.Ondřej PupíkGRožnovPR2136   9,00,09,0
53.–54.Martin FofMendelGOP41     0,00,08,0
 Jakub KopčilGMikulášPL31     0,00,08,0
55.Michal MartínekGÚstavníPH11     0,00,07,0
56.Jonáš MenšíkGJŠkodyPŘ01     0,00,06,0
57.Marek MaškarinecSPŠEMasLI11     0,00,04,0
58.Jan ŠuráňGZborovPH41     0,00,03,0
59.Albert BakočGZborovPH11     0,00,02,0
60.Jakub SurgaParkLane46     0,00,01,0