Výsledková listina třetí série začátečnické kategorie dvacátého sedmého ročníku KSP

školaročníksériíZ3-1Z3-2Z3-3Z3-4Z3-5Z3-6sériecelkem
0.    8101012121466,0198,0
1.Jakub PelcG UherBrod178101012121062,0187,8
2.Jan KaiferGČesBrod-138101012111263,0184,0
3.Martin ScheubreinG MNám Třb33810101212557,0183,0
4.Jakub MatěnaGČeskoliPH338101012124,556,5169,0
5.Jiří ŠtěpanovskýG MNám Třb3381010129857,0166,0
6.Lukáš ČervenýG_Trutnov1381010125853,0162,5
7.Vojtěch LukešGPikaPL3381010129 49,0151,0
8.Lukáš MičanGČeskáČB13610101212 51,3148,3
9.Lukáš VlčekGMikulášPL13810101210151,0145,0
10.Jakub JirkalGJungmanLT0381010129,5453,5140,5
11.Miroslav HrabalGTomkovaOL13810100  28,0140,0
12.Michal TöpferG DrJPekMB2681010 12 40,0129,0
13.–14.Karolína KuchyňováGMLerchaBO438101012  40,0120,0
 Jiří MoravčíkGUHradiště138101012  40,0120,0
15.Roman BeňoGJHroncaBA22810101212658,0113,0
16.Tereza KotěšovcováGKlatovy438101012  40,0110,8
17.Lukáš FruněkGLesníZlín23810101211 51,0100,0
18.–19.Tomáš TeremGTajBanBys3281010 11 39,099,0
 Tomáš TrojánG Cheb-13801012  30,099,0
20.–21.Zdeněk PavlátkaGMikulášPL35810 12  30,098,0
 Pavel SoučekG_Nymburk338101012  40,098,0
22.Matěj FenclGOA Chodov1284101091,542,593,5
23.Jakub RozlivekGPikaPL32810101  29,084,0
24.David ŽáčekGZborovPH238     8,082,0
25.Michal PřevrátilGKlatovy248101012  40,080,0
26.Tomáš ChvostaGPří436     7,376,3
27.Matúš MaďarGHorMichal336 10 11,5 28,875,8
28.Daniel NigrinGÚstavníPH238 6   14,074,0
29.–30.Nhat Minh Dinh HuyGKadaň2361010   26,072,0
 Jan MrázG_Holice12810101291261,072,0
31.–32.Jan BurdaG_Holice06810312  33,069,5
 David UcháčeduSOŠ PA22810101210,5151,569,5
33.Jakub NerudaGTNovákBO43      0,069,0
34.Pavel TurinskýG Brandýs2281010   28,063,8
35.–36.David BělíčekGSOŠ Podb32810    18,057,0
 Zuzana ŠimečkováGČeskáČB438 10 11 29,057,0
37.Daniel PluskalG BO-Řeč12      0,056,0
38.Zuzana DrázdováGČeskáČB42612 11 20,052,0
39.Ondřej ŠvandaG BO-Řeč42      0,050,0
40.Václav FabíkZŠKřídloBO068     8,048,0
41.Josef VávraSJec4261010   27,447,4
42.–43.Petr KlanicaGJarošeBO21      0,045,0
 Zoltán OnódySPŠE NZám41      0,045,0
44.Ondřej MěkotaSPŠMasarLI3261    7,042,8
45.–50.Patrik BakG Sobrance41      0,040,0
 Tat Dat DuongG Wicht21      0,040,0
 Jakub LukešGNAlejíPH25      0,040,0
 Jiří SejkoraGVoděraPH31      0,040,0
 Jan SoukupGKlatovy41      0,040,0
 Jan VáclavekGUnOrl32      0,040,0
51.–52.Janek HlavatýZŠ_DukelČB-466     6,039,0
 Michaela ŠtolováG_Sokolov3281010   28,039,0
53.David TvrdýGHeyrovPH21      0,038,0
54.Jan VozárG UherBrod168010   18,037,5
55.Jonáš PřibylZŠ ČBrod014101012  36,036,0
56.Michaela SvatošováGKepleraPH138 5   13,035,0
57.–59.Lukáš HoleczyGTep32      0,028,0
 Ivana KrumlováGJarošeBO23      0,028,0
 Benedikt ŽourG UherBrod050     0,028,0
60.–61.Michael KozelGZborovPH136     6,024,0
 Roman OndráčekGBoskovice1360    6,024,0
62.Dominika TanglováG_Nymburk21      0,022,0
63.–64.Jan SliackyG_Benesov41      0,021,0
 Andrej ČermákG JF Šaľa126 6   12,021,0
65.Victoria María Nájares RomeroGZborovPH11      0,020,0
66.–70.Mirolsav BřezíkGLesníZlín01      0,018,0
 Michal NekvindaBiGyBBHK41      0,018,0
 Alexej PopovičSlovanGOL31      0,018,0
 Vojta StaněkPORGPha11      0,018,0
 Petr ŠímaGKlatovy15      0,018,0
71.Martin ZimaG_Holice118   8 16,016,0
72.Vojtěch PejšaG Kolín41      0,015,0
73.Milan KubalaGTajBanBys31      0,014,0
74.Filip PriečinskýSG Žilina23220 3 7,013,5
75.–81.Michaela BačováG UherBrod43      0,010,0
 Antonín BruštíkG UherBrod45      0,010,0
 David DvořáčekG UherBrod43      0,010,0
 Ľuboš KolumberSpojŠ Popr33430   7,010,0
 Viktor KovaříkG UherBrod44      0,010,0
 Markéta MachalováG Wicht232     2,010,0
 Jakub ŠmahovskýG Pezinok31      0,010,0
82.Matěj HudecCírkG Plzeň316 2   9,49,4
83.–86.Matej HockickoTAPoprad11      0,08,0
 Ján PavlusGTNovákBO21      0,08,0
 Martin SklenárGTajBanBys31      0,08,0
 Petr ZelinaGJarošeBO21      0,08,0
87.Vít GadurekNeuvedená024     4,05,0