Výsledková listina druhé série začátečnické kategorie třicátého prvního ročníku KSP

školaročníksériíZ2-1Z2-2Z2-3Z2-4Z2-5Z2-6sériecelkem
0.    8101012121466,0132,0
1.–2.Petr KolářGMilevsko30810101261157,0122,5
 Daniel SkýpalaGTomkovaOL10810101211,5556,5122,5
3.Jiří KvapilGTomkovaOL1081010128553,0112,0
4.Kristýna PetrlíkováVOŠJičín10810101261359,0111,0
5.Vladimír ChudýG Chrudim20810101231255,0109,0
6.Michal BravanskýGBílovec1081010127754,0100,0
7.Filip KastlGKepleraPH308101010  38,096,5
8.Martina DaňkováKŠpGym Bo2081010124549,095,0
9.Jakub OndroušekGTomkovaOL-10810101210555,093,0
10.Jan ŠtěchGJirsíkaČB20810101210454,091,0
11.–12.Adam BujdákG JM Galanta3081010123548,088,0
 Robert GemrotGKomHavíř2087101291460,088,0
13.Kateřina RosickáGKutnáHora4087101211452,084,0
14.Albert KučeraGNadŠtolPH2081010129 49,083,3
15.Michal MlčochG UherBrod408101028240,079,0
16.Šimon AndršGKepleraPH008101010  38,078,0
17.Robert JaworskiGÚstavníPH108101012  40,073,0
18.Ondřej ChlubnaGOrlová20831012  33,070,0
19.Terézia StrišovskáGJHroncaBA308 1012  30,063,0
20.Vojtěch ŽákGŠpitálsPH30811012  31,061,0
21.Martin BenckoGOhradníPH208 1012  30,059,0
22.Jan KotovskýGPísnickáPH008410124 38,057,0
23.Jakub KopčilGMikulášPL00810101211,5455,555,5
24.–27.Patrik BalášSPSEPard108  10  18,051,0
 Ondra MüllerGTurnov208101012  40,051,0
 Jan NajmanSPSEPard208  10  18,051,0
 Eric ValčíkG UherBrod408710   25,051,0
28.–29.Janek HlavatýGJirsíkaČB0081010104 42,050,0
 Marie KalouskováGNAlejíPH308     8,050,0
30.–31.Jan HlaváčGNAlejíPH308     8,048,0
 Martin ZmitkoG FrýdlNOs3080 12  20,048,0
32.Petr AubrechtGHeyrovPH40810    18,046,0
33.Lucie VomelováGŠpitálsPH30811 8422,045,0
34.Adam HúšťavaEupSchoolLux1087    15,039,0
35.–36.Petr BudaiG JGJ PH20      0,036,0
 Tomáš DostálMendelGOP408     8,036,0
37.Tomáš SlámaGTurnov40      0,033,0
38.Kryštof SuchánekGLesníZlín308     8,032,0
39.Dalibor KramářG BO-Řeč408 1012  30,030,0
40.–41.Jiří BlehaSPSEPard208  10  18,028,0
 František KmječStOlavVGS30      0,028,0
42.Jakub NevařilG UherBrod108     8,027,0
43.–44.Radim BuráňG UherBrod408     8,026,0
 Jan ŠulíčekSPSEPard208     8,026,0
45.Jan PiroutekGŠpitálsPH304110 1 16,024,0
46.–47.Patrik RosenbergGJarošeBO-203120  6,022,0
 Radek ZavřelSPŠSmíchov304     4,022,0
48.Vojtěch KuchařVOŠJičín2082,36,74  21,021,0
49.Jiří HellerGNAlejíPH30      0,020,0
50.Jan HartmanGChodoviPH3085  6 19,019,0
51.–55.Jan KaiferGKepleraPH30810    18,018,0
 Jakub KomárekGUHradiště40      0,018,0
 Jan KoškaGJírovcČB-10      0,018,0
 Matěj VolfGCoubTábor10      0,018,0
 Vojtěch ZabořilGTurnov208 10   18,018,0
56.Ondřej PolaneckýSPŠPísek208     8,016,7
57.Ondřej HráčekGOlgHavl20      0,016,0
58.Lucie KunčarováGVolgogrOS30      0,014,0
59.Petr KročaG UherBrod-20801,3   9,313,7
60.Patrik HermanGTomkovaOL002,3     2,313,3
61.–63.Alexandr ČelakovskýG UherBrod30      0,013,0
 Anna HollmannováGSRandyJN20    31013,013,0
 Jan JeníčekGNAlejíPH30      0,013,0
64.Ondřej MartínekG UherBrod404     4,012,0
65.–66.Branislav BlažekGŽilina1083    11,011,0
 Magdaléna TurinskáSZŠ Brandýs20    11 11,011,0
67.Dávid OravecG DubNVáh402,7     2,710,7
68.Bohdan KopčákGNAlejíPH30      0,010,0
69.–85.Pavel AltmannGMikulášPL008     8,08,0
 Martin BočekMendelGOP00      0,08,0
 Tomáš ČernýGArabskáPH30      0,08,0
 Evgenia GolubevaGJosefskPH40      0,08,0
 Milan JiříčekSPŠPísek20      0,08,0
 Radim KopunecG UherBrod-10      0,08,0
 Filip KrulSPŠSmíchov30      0,08,0
 Lukáš MagaGŽilina208     8,08,0
 Antonín MusilPORGPha20      0,08,0
 Václav PavlíčekSPSEPard30      0,08,0
 Jakub ProfotaGŘíč40      0,08,0
 Matej StencelGPošKošice20      0,08,0
 Jan ŠkoulaGBenesov30      0,08,0
 Šárka ŠtěpánkováG Chrudim208     8,08,0
 Filip VaculíkG UherBrod40      0,08,0
 Jiří VlčekGFXŠaldyLI30      0,08,0
 Michal ZacekMensaG20      0,08,0
86.–87.Petr HladíkGMikulášPL10411   6,06,0
 Kateřina VokálováG Kolín302,7 3,3   6,06,0
88.–89.Vojtěch FrőmmelSPŠEMasLI30      0,05,0
 Mark SmetanovaGLepařovJČ20212   5,05,0
90.Tomas KocianGTurnov30      0,02,0
91.–92.Tomáš HájekG UherBrod40      0,01,0
 Klára HlouškováG Kolín30     11,01,0