Výsledková listina první série začátečnické kategorie třicátého druhého ročníku KSP

školaročníksériíZ1-1Z1-2Z1-3Z1-4Z1-5Z1-6sériecelkem
0.    8101012121466,066,0
1.Eliška MacákováCENADA BA008101012131467,067,0
2.–6.Robert GemrotGKomHavíř308101012121466,066,0
 Jan KotovskýGPísnickáPH108101012121466,066,0
 Jakub OndroušekGTomkovaOL008101012121466,066,0
 Darian PoljakGJŠkodyPŘ308101012121466,066,0
 Kateřina VokálováG Kolín408101012121466,066,0
7.–9.Michal BravanskýGBílovec208101012121264,064,0
 Vladimír ChudýG Chrudim30881012121464,064,0
 Kristýna PetrlíkováVOŠJičín208101012121264,064,0
10.Vít UlehlaGJŠkodyPŘ30810101212961,061,0
11.–12.Martin KoňaříkGJŠkodyPŘ30810101212759,059,0
 Ondřej SkácelGTomkovaOL10810101212759,059,0
13.Sebastián SvobodaMendelGOP30810101210757,057,0
14.Patrik HermanGTomkovaOL10810101121455,055,0
15.Petr FilipGLovosice108101012 1454,054,0
16.Tomáš ChabadaSPŠEMasLI40810101212 52,052,0
17.Thomas RiedleBRG APP1081010 8743,043,0
18.–27.Jiří BartošíkSUHr308101012  40,040,0
 Jiří BlehaSPSEPard308101012  40,040,0
 Martina DaňkováGBystrc308101012  40,040,0
 Janek HlavatýGJirsíkaČB108101012  40,040,0
 Adam HúšťavaEupSchoolLux2081010 12 40,040,0
 Ondřej ChlubnaGOrlová308101012  40,040,0
 Robert JaworskiGÚstavníPH208101012  40,040,0
 Albert KučeraGNadŠtolPH308101012  40,040,0
 Matej StencelGPošKošice308101012  40,040,0
 Vojtěch ŽákGŠpitálsPH408101012  40,040,0
28.Veronika JůzkováMensaG208510 8 31,031,0
29.Vojtěch KáněG Brandýs40810 12  30,030,0
30.Jakub NevařilG UherBrod20810101  29,029,0
31.–40.Martin BočekMendelGOP1081010   28,028,0
 Jan HartmanGChodoviPH4081010   28,028,0
 Klára HlouškováG Kolín4081  12728,028,0
 Vojtěch MáčalaG UherBrod4081010   28,028,0
 Alexander MateidesGJirsíkaČB1081010   28,028,0
 Jan NajmanSPSEPard3081010   28,028,0
 Jan PicekGJírovcČB3081010   28,028,0
 Ondřej PolaneckýSPŠPísek3081010   28,028,0
 Štěpán ŘihákG UherBrod40810100  28,028,0
 Daniel ŠoltýsGTřeKošice2081010   28,028,0
41.Jan HlaváčGNAlejíPH408106   24,024,0
42.Martin BenckoGOhradníPH305108   23,023,0
43.Adam KrškaGMikulov2037 12  22,022,0
44.–45.Kryštof MaxeraGJírovcČB-106104   20,020,0
 Patrik BalášSPSEPard20 1010   20,020,0
46.–48.Šimon AndršGKepleraPH10810    18,018,0
 Martin KlimešGZábřeh40810    18,018,0
 Kristýna UmlaufováSPŠOstrov308100   18,018,0
49.David MaňásekSUHr305210   17,017,0
50.–51.Stanislav MüllerGČajOlom1085    13,013,0
 Erik SabolGČeskoliPH0085    13,013,0
52.–54.Matěj FričGMatOS40820   10,010,0
 Filip ChytilSPŠ Přerov3055    10,010,0
 Antonín MusilPORGPha3082    10,010,0
55.Matrix SvobodaG UherBrod4081    9,09,0
56.–62.Alexandr ČelakovskýG UherBrod408     8,08,0
 Adam ĎubašíkG UherBrod408     8,08,0
 Jiří GalloSPŠERožnov308     8,08,0
 Petr HýblG UherBrod408     8,08,0
 Tadeáš KozubG UherBrod408     8,08,0
 Arnošt PolákPORG Krč205    38,08,0
 Michal ZacekMensaG308     8,08,0
63.–66.Marek ChwistekMendelGOP105     5,05,0
 Jan MachourekGBBr-105     5,05,0
 Kristýna ProkopováGJosBožČT405     5,05,0
 Tomáš VeseckýSSŠVTPraha305     5,05,0
67.Jakub SukdolZŠKubČB-10 2,3    2,32,3
68.Michal KoudelaG UherBrod401     1,01,0