Výsledková listina druhé série začátečnické kategorie třicátého druhého ročníku KSP

školaročníksériíZ2-1Z2-2Z2-3Z2-4Z2-5Z2-6sériecelkem
0.    8101012121466,0132,0
1.Eliška MacákováCENADA BA008101012121466,0133,0
2.Robert GemrotGKomHavíř308101012121264,0130,0
3.Jakub OndroušekGTomkovaOL00810101211960,0126,0
4.Kristýna PetrlíkováVOŠJičín20810101212557,0121,0
5.Michal BravanskýGBílovec2083612111454,0118,0
6.Vladimír ChudýG Chrudim3084101212753,0117,0
7.Ondřej SkácelGTomkovaOL10810101251055,0114,0
8.Kateřina VokálováG Kolín4086,78411,5543,2109,2
9.Patrik HermanGTomkovaOL10836012635,090,0
10.–11.Martina DaňkováGBystrc308101012  40,080,0
 Albert KučeraGNadŠtolPH308101012  40,080,0
12.Matej ŠtencelGPošKošice30810109  37,077,0
13.Jan KotovskýGPísnickáPH108 20  10,076,0
14.Darian PoljakGJŠkodyPŘ306     6,072,0
15.Sebastián SvobodaMendelGOP30802   10,067,0
16.Martin KoňaříkGJŠkodyPŘ306     6,065,0
17.Vít UlehlaGJŠkodyPŘ30      0,061,0
18.Adam HúšťavaEupSchoolLux2080 22517,057,0
19.–20.Petr FilipGLovosice10      0,054,0
 Thomas RiedleBRG APP106   5 11,054,0
21.Tomáš ChabadaSPŠEMasLI40      0,052,0
22.Ondřej ChlubnaGOrlová30820   10,050,0
23.Jiří BartošíkSUHr3081 0  9,049,0
24.–25.Janek HlavatýGJirsíkaČB108     8,048,0
 Vojtěch ŽákGŠpitálsPH408     8,048,0
26.Jiří BlehaSPSEPard304 0   4,044,0
27.Robert JaworskiGÚstavníPH20      0,040,0
28.Štěpán ŘihákG UherBrod408     8,036,0
29.–30.Jakub NevařilG UherBrod203     3,032,0
 Daniel ŠoltýsGTřeKošice2040    4,032,0
31.Veronika JůzkováMensaG20  0   0,031,0
32.–33.Klára HlouškováG Kolín40     22,030,0
 Vojtěch KáněG Brandýs40      0,030,0
34.–40.Martin BočekMendelGOP10      0,028,0
 Jan HartmanGChodoviPH40      0,028,0
 Vojtěch MáčalaG UherBrod40      0,028,0
 Alexander MateidesGJirsíkaČB10  0   0,028,0
 Jan NajmanSPSEPard30      0,028,0
 Jan PicekGJírovcČB30      0,028,0
 Ondřej PolaneckýSPŠPísek30      0,028,0
41.Jan HlaváčGNAlejíPH40      0,024,0
42.Martin BenckoGOhradníPH30      0,023,0
43.Adam KrškaGMikulov20      0,022,0
44.Martin KlimešGZábřeh402,7     2,720,7
45.–46.Kryštof MaxeraGJírovcČB-10      0,020,0
 Patrik BalášSPSEPard20      0,020,0
47.Erik SabolGČeskoliPH006     6,019,0
48.–49.Šimon AndršGKepleraPH10      0,018,0
 Kristýna UmlaufováSPŠOstrov30      0,018,0
50.David MaňásekSUHr30      0,017,0
51.Stanislav MüllerGČajOlom10      0,013,0
52.Dominik FarhanGMikulášPL308  4  12,012,0
53.–55.Matěj FričGMatOS40      0,010,0
 Filip ChytilSPŠ Přerov30      0,010,0
 Antonín MusilPORGPha30      0,010,0
56.–62.Alexandr ČelakovskýG UherBrod40      0,08,0
 Adam ĎubašíkG UherBrod40      0,08,0
 Jiří GalloSPŠERožnov30      0,08,0
 Petr HýblG UherBrod40      0,08,0
 Tadeáš KozubG UherBrod40      0,08,0
 Arnošt PolákPORG Krč20      0,08,0
 Michal ZacekMensaG30      0,08,0
63.Bohdan KopčákGNAlejíPH406     6,06,0
64.–67.Marek ChwistekMendelGOP10      0,05,0
 Jan MachourekGBBr-10      0,05,0
 Kristýna ProkopováGJosBožČT400     0,05,0
 Tomáš VeseckýSSŠVTPraha30      0,05,0
68.Petr HladíkGMikulášPL204     4,04,0
69.Jakub SukdolZŠKubČB-10      0,02,3
70.–71.Michal KoudelaG UherBrod40      0,01,0
 Petr KročaG UherBrod-101     1,01,0