Výsledková listina třetí série třicátého druhého ročníku KSP

Toto je provizorní výsledková listina bez úlohy 32-3-6, která se odevzdává později.

školaročníksérií3-13-23-33-43-53-6sériecelkem
0.    1212111110 56,0175,0
1.Jiří KalvodaGJarošeBO381212131110 58,0176,4
2.Kristýna PetrlíkováVOŠJičín28121211110 46,4134,0
3.Vladimír ChudýG Chrudim313121161110 49,1131,1
4.Jan AdámekGKepleraPH331212 1110 45,0128,3
5.Ondřej SladkýGMikulášPL35121211110 46,9125,5
6.Václav JanáčekGJarošeBO33 2101110 35,8124,5
7.Karel ChwistekMendelGOP341212111110 56,0117,0
8.Michal BravanskýGBílovec2312241110 43,9110,4
9.Petr BorňásGRoudnice4339 310 32,1108,4
10.Matej ŠtencelGPošKošice331212 1110 45,095,5
11.Kateřina VokálováG Kolín443 1114 24,777,9
12.Daniel SkýpalaGTomkovaOL215      0,077,7
13.Ondřej HráčekGOlgHavl3332 33 20,776,7
14.Martin HubataGMikulášPL44  1710 21,270,5
15.Jiří KvapilGTomkovaOL212      0,068,7
16.Sebastián SvobodaMendelGOP32      0,053,9
17.Janek HlavatýGJirsíkaČB14      0,050,9
18.Dominik FarhanGMikulášPL321121710 36,345,3
19.Vít SkalickýGPísnickáPH2121   10 10,939,0
20.Jan PiroutekGŠpitálsPH48312 0,510 26,736,1
21.Marie KalouskováGNAlejíPH45 1104 9,835,7
22.Jan ProvazníkGVoděraPH4812     12,030,2
23.–24.Albert KučeraGNadŠtolPH32      0,029,7
 Prokop RandáčekGFXŠaldyLI1234 103 29,729,7
25.Ondřej GonzorG Brandýs31412   4 15,129,0
26.Lucie VomelováGŠpitálsPH492     2,528,8
27.Jiří GalloSPŠERožnov31      0,028,1
28.Denis HromadaSŠIEŘ Rožnov31      0,025,4
29.Robert JaworskiGÚstavníPH22      0,023,4
30.Martin HavelkaGym Třeboň22      0,023,3
31.Darian PoljakGJŠkodyPŘ32      0,022,2
32.Petr ŠíchoGKepleraPH21      0,020,2
33.David KlementGNAlejíPH48      0,020,0
34.Vojtěch ŽákGŠpitálsPH48      0,018,9
35.Vít UlehlaGJŠkodyPŘ31      0,018,8
36.Oliver TušlaGArabskáPH32      0,016,2
37.Michal KodadSPŠSmíchov416      0,016,0
38.Lucie KunčarováGVolgogrOS42      0,012,7
39.–40.Jan KaiferGKepleraPH41412     12,012,0
 Adam ŠleglGJosefskPH31      0,012,0
41.Antonín OtmarGNadKavaPH31      0,011,4
42.Petr HladíkGMikulášPL21      0,011,2
43.Klára HlouškováG Kolín43      0,010,1
44.Kristýna ProkopováGJosBožČT427     10,010,0
45.–52.Jan KlivanGDačice31      0,09,0
 František KmječG Brandýs411      0,09,0
 Stanislav KozákG Holice21      0,09,0
 Jan KučeraSOŠ Březová32      0,09,0
 Klára PernicováGJarošeBO31      0,09,0
 Timotej ToepferArcibisGPH31      0,09,0
 Kristýna UmlaufováSPŠOstrov31      0,09,0
 Vojtěch ZabořilGTurnov32      0,09,0
53.Jáchym NěmečekSPŠERožnov31      0,08,1
54.–55.Ondra MüllerGTurnov33      0,07,8
 Tomáš VeseckýSSŠVTPraha33      0,07,8
56.Šimon AndršGKepleraPH11      0,06,7
57.–61.Jiří BartošíkSUHr31      0,04,4
 Jan ČernohorskýG Brandýs21      0,04,4
 Maria FiltsovaSŠInformFM31      0,04,4
 David MaňásekSUHr31      0,04,4
 Daniel ŠoltýsGTřeKošice21      0,04,4
62.–63.Karel BartůněkGMilevsko21      0,02,5
 Patrik HermanGTomkovaOL11      0,02,5
64.Martin KlimešGZábřeh421     2,42,4