Výsledková listina čtvrté série třicátého třetího ročníku KSP

Bonusové úlohy označené „X“ mají svou vlastní výsledkovou listinu a nepočítají se do normálního bodování ročníku.

školaročníksérií4-14-24-34-44-S4-X1sérieKSP-Xcelkem
0.    12101112151060,040,0240,0
1.Kristýna PetrlíkováSPŠJičín314121010,51215 59,50,0240,5
2.Jan AdámekGKepleraPH49710111215?55,018,0216,0
3.Jiří KvapilGTomkovaOL3180,510101215 47,53,0215,5
4.Daniel SkýpalaGTomkovaOL319 1010,51215 47,55,0215,0
5.Ondřej SkácelGTomkovaOL24121010,51215 59,50,0209,5
6.Filip HejsekGPísnickáPH4611101112  44,00,0195,5
7.Robert JaworskiGÚstavníPH36 1010,51215 47,52,0191,5
8.Viktor FukalaGKepleraPH4812101112  45,019,0171,5
9.Jan KotovskýGPísnickáPH25 105,51215 42,50,0170,5
10.Lukáš VeškrnaGKepleraPH346491215 46,04,0169,0
11.Vít SkalickýGPísnickáPH318010 1214,5 36,50,0160,5
12.Jakub SurgaParkLane34 1010,512  32,50,0154,5
13.Jakub OndroušekGTomkovaOL14 4101215 41,00,0145,5
14.–15.Janek HlavatýGJirsíkaČB28 15,51212,5 31,00,0133,0
 Eliška MacákováCENADA BA13      0,020,0133,0
16.Patrik HermanGTomkovaOL25 45126,5 27,50,0114,5
17.Matej ŠtencelGPošKošice46 10 1215 37,00,0114,0
18.Dominik FarhanGMikulášPL48 10612  28,00,0113,0
19.Vladimír ChudýG Chrudim418      0,04,5110,0
20.Ondřej SladkýGMikulášPL411  10  ?10,019,091,0
21.Adam KolníkSSŠVTPraha2411109   30,00,088,0
22.Václav JanáčekGJarošeBO46      0,016,080,0
23.Prokop RandáčekGFXŠaldyLI25 10  15 25,00,078,0
24.Pavel JordánGPOA Znojmo22      0,00,066,0
25.Šimon GenčurGBBr16 110,512  23,50,064,5
26.Klára GrinerováGZborovPH44 16   7,00,034,5
27.David HolasSPŠEMasLI11      0,01,032,5
28.Martin HavelkaGym Třeboň33      0,00,028,0
29.Robert GemrotGKomHavíř44 105,512  27,50,027,5
30.Petr ŠíchoGKepleraPH3287 9  24,00,024,0
31.Jiří BartošíkSUHr32      0,00,022,0
32.Albert KučeraGNadŠtolPH44      0,00,021,0
33.Kristýna UmlaufováSPŠOstrov42      0,00,020,0
34.Jáchym TumaG FrýdlNOs02      0,00,019,0
35.Andrej Thomas DobrevGJHroncaBA41      0,00,018,0
36.Kryštof MaxeraGJírovcČB01  512  17,00,017,0
37.Michal ŽáčekMensaG41      0,00,015,0
38.Daniel ŠoltýsGTřeKošice33 4    4,00,014,0
39.Tomáš KašpárekG FrýdlNOs31      0,00,012,0
40.–45.Vojtěch BřezinaGCoubTábor44      0,00,010,0
 Petr FilipGLovosice21      0,00,010,0
 Vojtech GadurekPORGPha41      0,00,010,0
 Štěpán KovářGNadKavaPH41      0,00,010,0
 Michal PavlíčekMendelGOP31      0,00,010,0
 Filip ÚradníkGyMimoň41      0,00,010,0
46.Jan RáčekSPŠEMasLI11      0,00,07,0
47.–48.Bohumil KulvejtG Sokolov31      0,00,06,0
 Josef MalýGPísnickáPH21      0,00,06,0
49.Veronika JůzkováMensaG32 1    1,00,03,0
50.Matěj StrnadZŠRiegraSM01      0,00,02,0

Úloha 33-4-X1 není opravená, protože má posunutý termín odevzdání do konce 5. série.