Výsledková listina třetí série třicátého čtvrtého ročníku KSP

Bonusové úlohy označené „X“ mají svou vlastní výsledkovou listinu a nepočítají se do normálního bodování ročníku.

školaročníksérií3-13-23-33-43-S3-X1sérieKSP-Xcelkem
0.    10111212151060,036,0180,0
1.Benjamin SwartMensaG331011121115,51059,534,5174,5
2.Daniel SkýpalaGTomkovaOL4231011121215460,012,0172,5
3.Robert JaworskiGÚstavníPH410101112016,51049,516,0157,5
4.Lukáš TomoszekGTři441011  14 35,04,0136,4
5.Jakub OndroušekGTomkovaOL281043 15 32,00,0126,0
6.Jáchym KoubaGJŠkodyPŘ2310115115 42,04,0124,5
7.Jan KotovskýGPísnickáPH391043416 37,00,0120,5
8.Adam KolníkSSŠVTPraha381011  10,5 31,58,0115,5
9.Lukáš VeškrnaGKepleraPH481011    21,00,096,5
10.David KolářGJírovcČB331011124  37,00,092,5
11.Jan SlívaMensaG13101194  34,00,585,5
12.Prokop RandáčekGFXŠaldyLI3910     10,00,080,0
13.Vít SkalickýGPísnickáPH4221011    21,00,077,0
14.Vladimír SklenárGTerVans23102 110 23,04,074,0
15.Viktor ČíhalSPŠSmíchov2310113   24,00,073,5
16.Alex Olivier MichaudGJírovcČB33101174  32,00,570,0
17.Richard TichýSG Kladno031011 2  23,00,569,0
18.Ján PlachýG VBN Prie4310     10,04,068,5
19.Kryštof MaxeraGJírovcČB15106 2  18,00,060,0
20.Jan ČernohorskýG Brandýs44    15,5 15,50,059,5
21.Petr ŠíchoGKepleraPH44      0,00,055,0
22.–23.Patrik ČíhalSŠKKamPard2210118215 46,00,054,5
 Jakub MikešGJŠkodyPŘ43    8 8,00,054,5
24.Vojtěch LančaričSPŠG Třebešín321079   26,00,050,0
25.–26.Patrik HermanGTomkovaOL38      0,00,044,5
 Jiří KvapilGTomkovaOL420      0,00,044,5
27.Eliška MacákováCENADA BA24      0,00,043,5
28.Adam KučaPORG Krč43101136  30,01,042,0
29.Matúš DuchyňaGGrössBA3310     10,00,036,0
30.Daniel ŠoltýsGTřeKošice4671    8,00,032,0
31.Nikolay FomichevSSŠVTPraha32      0,00,026,0
32.Ivan TrenčanskýGLSáru32105    15,00,024,0
33.Veronika JůzkováMensaG4610211  14,00,023,0
34.–35.Martin BellušGGrössBA31      0,00,022,0
 Filip SivičekGTimLučen3171131 022,00,022,0
36.–37.Petr HladíkGMikulášPL441011    21,00,021,0
 Bobur ToshtemirovGMikulášPL321011    21,00,021,0
38.–40.Jonáš DejG Wicht31      0,00,018,0
 Honza KocourekParkLane211071   18,00,018,0
 Matúš PúllGZborovPH22240   6,00,018,0
41.Jakub ŠvojgrGČeskáČB31      0,00,014,0
42.–43.Michal PavlíčekMendelGOP42      0,00,012,0
 Ondřej SkácelGTomkovaOL36      0,00,012,0
44.–47.Michal BernatGZborovPH21 11    11,00,011,0
 Vojtěch FrancGArabskáPH21      0,00,011,0
 Matouš MištaGTomkovaOL11 11    11,00,011,0
 Filip NeubauerAkademGPH21101    11,00,011,0
48.–49.Zuzana AubrechtováGHeyrovPH3110     10,00,010,0
 Pavel JordánGPOA Znojmo33      0,00,010,0
50.–51.Martin FofMendelGOP41      0,00,08,0
 Jakub KopčilGMikulášPL31      0,00,08,0
52.Michal MartínekGÚstavníPH117     7,00,07,0
53.Jonáš MenšíkGJŠkodyPŘ0142    6,00,06,0
54.Marek MaškarinecSPŠEMasLI11      0,00,04,0
55.Jan ŠuráňGZborovPH41      0,00,03,0
56.Albert BakočGZborovPH11 2    2,00,02,0
57.Jakub SurgaParkLane461     1,00,01,0