Soustředění KSP 2005

Stejně jako každým rokem se i roku 2005 konalo podzimní soustředění KSP, tentokráte v Červené Řečici v kraji Vysočina. Jeho hlavním tématem byly radosti a (hlavně) strasti starověkých hrdinů zmítaných nejen Osudem ale i dalšími bohy, kteří se o ně přetahují jako o cukrátko. Do krajů kolem Olympu se shromáždilo mnoho bohů, bůžků a božek (bohyň), aby si na tam vládnoucích živlech vymohli možnost manipulovat osudem hlavní hrdinky Coniny a přiměli ji cestovat tam, kam právě oni chtějí. Za tímto účelem se dokonce spolčili do čtyř spolků.

Během soustředění se kromě tradičních 2-3 přednáškových bloků denně konala spousta denních i nočních her, výlet, divadlo, hraní na kytaru a zpívání, jedna malá vzpoura, její nevalný konec a návrat Krále, a spousta další zábavy. U všeho bylo navíc přítomno netriviální množství naprosto nepostradatelných hrochů, kteří se do všeho pletli a nakonec se ještě ztratili. Jak se toto všechno některým bohům (ne)líbilo si můžete přečíst v Zážitcích účastníků.

Fotky

Z nich si můžete udělat alespoň letmý přehled o tom, co vše jsme na soustředění kromě samého přednášení stihli. Nejlépe to ale samozřejmě zjistíte, když s námi na nějaké to soustředění pojedete!

Další