Soustředění KSP 2004

Místem setkání řešitelů KSP se stalo rekreační středisko na okraji malé vesničky Záseka uprostřed Českomoravské vysočiny. Motiv soustředění "Code Breakers" přeměnil účastníky na skupiny luštitelů šifer. Celý týden soutěžili o součástky k superpočítači, který jim pomůže k jejich "zlomení". Určitě jim k tomu pomohl příběh o luštění Enigmy, který jsme po večerech vyprávěli jako pohádku na dobrou noc.

Přestože počasí bylo vyloženě deštivé, nezabránilo výpravám do okolní krajiny, a to ani nočním. Více času jsme ovšem strávili v teple, kde nám účastníci ukázali, že jsou nejen hezcí a chytří, ale také kreativní, když secvičili osm nádherných divadelních představení. Denní program naplnily hry všech druhů a večer přinesl kromě spánku zpívání s kytarou a dalším hudebním doprovodem. Samozřejmě zábava byla také střídána prací (naštěstí nikoli manuální) v podobě ranních a večerních přednášek.

Týden utekl a přišlo velké finále, které vyvrcholilo sestavením superpočítačů s odborným označením čtyřbitová sčítačka, které blikaly ve všech barvách.

Organizátoři: Pavel Čížek, Zdeněk Dvořák, Tomáš Gavenčiak, Pavel "Potvora" Machek, Martin "MJ" Mareš, Miroslav "miEro" Rudišin', Milan "Foxík" Straka, Petr Škoda a Tomáš Valla.

Fotky

Přednášky

Můžete si též prohlédnout seznam přednášek.