Jarní soustředění KSP 2010

Testování roztodivnými zelenými bytostmi s větrníkovými tykadélky dopadlo vskutku výtečně, a tak jste mohli absolvovat takřka "sochařskou" cestu na mimozemskou planetu. Jenže, co se nestalo! Hned po přistání na nás vtrhli vysocí ufoni s červenou páskou kolem čela a svět se začal chovat podivně. Hrdině jste se dostali z neviditelné krychle, skrz škrtící škvíru i přes tunel, kde není gravitace, rovnou mezi znesvářené mimozemské frakce.

Ani válečné napětí vás však nerozhodilo a donutili jste všechny k podpisu mírové smlouvy (pravda, někdy trochu zfušovanému), takže u mimozemšťanů zavládl mír a vy jste se mohli v klidu vrátit na planetu Zemi. Tam čekala v rekreačním středisku Varvažov poblíž Ostrovce v jižních Čechách malá hostina na oslavu úspěšného kontaktu s ufony. A všechno jste stihli během pouhých 5 dní, totiž od 3. do 8. května 2010.

Můžete si prohlédnout seznam přednášek nabízených ufony či přečíst zážitky některých účastníků (můžete nám taky nějaký zážitek napsat). Taktéž je k dispozici visuální dokumentace.

Fotky