JKSP 2018
Jarní soustředění KSP 2018
Kdy:12. – 19. května 2018 Kontakt:sous@ksp.mff.cuni.cz 
Kde:Horní Sytová (u Jilemnice)

Pojeď na soustředění!

Účastníci s organizátorem

Máš rád(a) hry? Baví Tě řešit logické problémy a hádanky? Umíš programovat? Anebo by ses to rád(a) naučil(a)? Pokud ano, tak jsme tady právě pro Tebe!

Jsme Korespondenční Seminář z Programování a už spoustu let pravidelně každý rok na jaře pořádáme soustředění pro všechny středoškoláky, kteří se zajímají alespoň o některé z výše zmíněných věcí.

Co se u nás můžeš naučit?

Rozebíráme notebook

V prvé řadě se studentům středních škol snažíme přiblížit, jak vypadá informatika na vysokých školách. Také vyučujeme její základy, které pak můžeš využít při studiu na VŠ nebo při účasti na středoškolských soutěžích, jako je třeba Matematická olympiáda kategorie Programování.

Dále nabízíme přednášky na různá témata, jako je teorie her, umělá inteligence, diskrétní matematika, ale také vyučujeme konkrétní programovací jazyky. Nabídka je samozřejmě větší a pestrá, podívej se na seznam přednášek z minulého soustředění.

Na čerstvém vzduchu

Samozřejmě se ale celé soustředění jen neučíme. Trávíme při tom čas v přírodě na čerstvém vzduchu, připravujeme pro vás všemožné i nemožné hry a hlavně se u toho dobře bavíme. ;-)

Soustředění se bude odehrávat od soboty 12. května do soboty 19. května 2018. Pokud se chceš dozvědět víc, můžeš si přečíst podrobnosti o soustředění.

Archiv soustředění

Chceš-li si udělat lepší představu o tom, jak soustředění vypadá, či si zavzpomínat na soustředění, jehož ses sám (sama) dříve účastnil(a), nabízíme k náhlednutí fotky a další materiály z minulých soustředění.

Na soustředění přispěla nadace RSJ Foundation. Tímto nadaci velmi děkujeme.

RSJ Foundation