JKSP 2016
Jarní soustředění KSP 2016
Kdy:16.–23. dubna 2016 Kontakt:sous@ksp.mff.cuni.cz 
Kde:Jindřichův Hradec (Třeboňsko)

Pojeď na soustředění!

Účastníci

Máš rád hry? Baví Tě řešit logické problémy a hádanky? Umíš programovat? Anebo by ses to rád(a) naučil(a)? Pokud ano, tak jsme tady právě pro Tebe!

Jsme Korespondenční Seminář z Programování a už několik let pravidelně každý rok na jaře pořádáme soustředění pro všechny středoškoláky, kteří se zajímají alespoň o některé z výše zmíněných věcí.

Co se u nás můžeš naučit?

Tajemné šifry a kódy

V prvé řadě se studentům středních škol snažíme přiblížit, jak vypadá informatika na vysokých školách. Také vyučujeme její základy, které pak můžeš využít při studiu na VŠ nebo při účasti na středoškolských soutěžích, jako je třeba Matematická olympiáda kategorie Programování.

Dále nabízíme přednášky na různá témata, jako je teorie her, umělá inteligence, diskrétní matematika, ale také vyučujeme konkrétní programovací jazyky. Nabídka je samozřejmě větší a pestrá, už teď si ji můžeš prohlédnout.

Na čerstvém vzduchu

Samozřejmě se ale celé soustředění jen neučíme. Trávíme při tom čas v přírodě na čerstvém vzduchu, připravujeme pro vás všemožné i nemožné hry a hlavně se u toho dobře bavíme. ;-)

Chceš-li vědět více, přečti si podrobnosti o soustředění.

Archiv soustředění

Chceš-li si udělat lepší představu o tom, jak soustředění vypadá, či si zavzpomínat na soustředění, jehož ses sám dříve účastnil, nabízíme k náhlednutí fotky a další materiály z minulých soustředění.